Двоє підприємців із Хмельницького поповнили “чорний список” Антимонопольного комітету

0

Хмельницькі фізичні особи-підприємці Новацький О.Г. та Димова Т.В. оштрафовані за антиконкурентні узгоджені дії, які призвели до спотворення результатів торгів. Про це повідомляють в обласному відділенні Антимонопольного комітету. Підприємці узгодили дії під час проведення процедури відкритих торгів із закупівлі холодильників для навчальних закладів Хмельницької області. Внаслідок цього вартість техніки було знижено майже на 40 тисяч гривень.

“Розглянувши подання Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області, відділення Антимонопольного комітету встановило, що фізичні особи-підприємці 17 липня 2014 року узгодили дії під час проведення процедури відкритих торгів комунальним закладом “Центр організаційно-господарського забезпечення закладів освіти” Хмельницької обласної ради із закупівлі 104 холодильників для навчальних закладів області, очікуваною вартістю 832 тисячі гривень, – повідомляють в Антимонопольному комітеті області. – Відсутність змагальності у торгах, наслідком якої стало обмеження конкуренції під час обрання переможця при проведенні тендеру, забезпечила перемогу ФОП Димовій Т.В. з поставки холодильників вартістю 795,6 тисяч гривень.”

Підприємці Новацький О.Г. та Димова Т.В. за антиконкурентні узгоджені дії внесені до “чорного списку”, тепер їм заборонено протягом трьох років брати участь у державних закупівлях.

21 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів