Двоє хмельничан стали віце-чемпіонами України з вільної боротьби

0

На чемпіонаті України з вільної боротьби серед чоловіків та жінок до 23 років хмельницькі спортсмени здобули три нагороди. Ще троє увійшли до десятки кращих у своїх вагових категоріях.

Так, срібними призерами України стали Ганна Урода (вагова категорія до 69 кілограмів) та Андрій Власов (125 кілограмів). Бронзову медаль у ваговій категорії до 97 кілограмів здобув Антон Краснюк. За крок до «бронзи» була і Ольга Щебетюк, яка в ваговій категорії до 60 кілограмів посіла 4 місце. До десятки кращих молодих спортсменів увійшли й Анна Войтова та Крістіна Шостацька, які в своїх вагових категоріях посіли 7 місце.

У загальнокомандному заліку наші борчині стали восьмими, а чоловіча збірна Хмельниччини – десятою.