До Хмельницького на виставку привезли кращих собак з різних куточків країни

0

 Своїх хвостатих друзів, яких було майже 350, привезли з різних областей.  Маленькі чихуахуа, пекінеси, бульдоги, тер’єри, добермани, пінчери, мопси, ньюфаундленди…  Найбільше було представлено вівчарок.

 Господарі чепурили своїх собак , пригощали смачненьким та знайомили один з одним.

Вперше на цій виставці зустрілися два французькі бульдоги, які, як виявилося, близькі родичі.

-Ми приїхали з Вінниці, – розповідає Інна. – Мого песика звати Хенесі. По мірі можливості стараємося брати участь у різноманітних виставках та змаганнях. Мені дуже подобається ця порода собак. Це маленький гарний друг, компаньйон. Сьогодні ми побачили братика нашого Хенесі, знали що він є, але раніше не зустрічалися.

-Мене звати Світлана, я з Миколаєва, – каже учасниця виставки. –  А це мій Хамер. Було дуже цікаво та радісно зустріти братика Хенесі. Їм обом – рік. Нам було, цікаво чи вони однакові чи ні. Як побачили одне одного – зраділи. Це так класно, дуже гарний настрій у нас.

На виставку собак, окрім учасників завітали чимало хмельничан, дехто просто прийшов поспостерігати за тваринами, а були й такі, що підбирали собі чотирилапого друга. Обирати було з чого.

– А це мої породисті пекінеси, – каже Уляна зі Львову. – У нас є розплідник пекінесів, їх там 30. На два роки вперед в нас є замовлення,  цуценят не вистачає (сміється-прим.автора). Сьогодні ми привезли лише декількох наших улюбленців. Зараз  бачите підготовку до виставки дівчинки Джинглбел, якій 1,5 року.   

-Мене звати Валентина, привезла трьох улюбленців, яким по три місяці, – розповідає жінка, тримаючи на руках маленьку Жужу. – Вона (Жужа-прим.автора) у нас дуже вередлива та вибаглива. Де щось стається, вона тут як тут. Ми часто їздимо на різноманітні виставки. Тут завжди можна показати своїх красунь та на інших подивитися. Також на виставках купують собі улюбленців.

-Я привіз сьогодні свого улюбленця з села Стуфчинці, – розповідає власник нюфаундленда Бетмена. – В нас красива собака, доглянута, тренована, слухняна. Чому ж не показати таку? Беремо участь у виставках коли є можливість. 

– Це моя китайська хохлата пухова Марсель, а я Ольга з Черкас, – розповіла учасниця виставки. – Така порода собак, як у мене, ніжна, компанійська. Вони бувають або голі, або такого виду. Ніколи не знаєш якими вони народяться. Моїй улюблениці 1,2 роки, ми часто по змаганнях їздимо. З Хмельницького плануємо поїхати на виставку у Черкаси.

– Ми дуже раді, що до нашого міста завітало так багато учасників, – розповів «ВСІМ» організатор виставки собак Віктор Болячко. – Кожна порода гарна, учасники різні, найбільше  – вівчарок. Переможці отримають свої призи та нагороди.

3 Травня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів