Чому парковка на привокзальній площі Хмельницького й досі працює?

0

«Ми в судовому порядку розірвали договір з фізичною собою-підприємцем Бабієм в грудні минулого року. Є відповідне рішення суду першої інстанції, – пояснює ситуацію навколо парковки міський голова Хмельницького Олександр Симчишин. Вже 4 січня цього року ми надіслали підприємцю попередження про те, щоб він в п’ятиденний термін демонтував парковку, інакше ми це зробимо своїми силами».

Утім, ні підприємець, ні міська влада не забрали паркомати та шлагбауми. «В останній день, коли завершувалася дія постанови, підприємець подав апеляцію, і тепер ця справа знаходиться в Рівненському апеляційному суді, – продовжує Олександр Сергійович. – Коли буде розгляд – ще невідомо. Зробимо усе, щоб рішення було на нашу користь, а потім, якщо він сам не демонтує паркову, то зробимо це власними силами. Той хаос, який відбувається на привокзальній площі, маємо припинити».

Між іншим, за словами мера Хмельницького, підприємець, який орендує земельну ділянку на привокзальній площі, заборгував місту 126 тисяч гривень.

Нагадаємо, наприкінці 2012 року фізична особа-підприємець Олександр Бабій отримав право обладнати дві платні парковки. Одну на південній та північній стороні проспекту Миру від вулиці Трудової до АЗС на 47 паркувальних місць, іншу – на привокзальній площі залізничного вокзалу для 46 автомобілів.

Минулого року міська влада почала судову тяганину з орендарем, оскільки той наче порушив відразу декілька пунктів укладеної угоди. «Усі претензії влади міста неодноразово направлялися до орендаря Олександра Бабія. Однак, підприємець не реагував на них та не робив нічого, щоб виправити ситуацію, – кажуть у міськраді. – На цій підставі Хмельницькою міською радою і було подано позовну заяву для розірвання договору».

Читайте також

Січень 26, 2016 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів