Чемпіонат України з легкої атлетики серед юніорів: хмельничани без нагород

0

На жаль, Хмельниччина не змогла приємно здивувати ні кількістю заявлених у змаганнях спортсменів, ні якістю результатів. Честь нашої області захищали лише три легкоатлети!

Владислав Петровський, якому восени виповниться 17 років, виступав у двох дисциплінах. Але не в бігу на 200 метрів, ні в стрибках у довжину, юному легкоатлету не вдалося вийти до фіналів, в яких і розігрувалися нагороди першості.

Натомість у фіналі бігу на 1500 метрів виступив 18-річний Тарас Чукань. Але і йому не підкорилася харківська бігова доріжка. Тарас фінішував на 10 сходинці.

Те, що не вдалося Петровському та Чуканю, могла здобути Анастасія Колотій, яка змагалася в секторі для стрибків у довжину. У кваліфікації 15-річна хмельничанка з результатом 5 метрів 75 сантиметрів посіла третє місце, поступившись лідеру змагань лише 5 сантиметра. Однак у фіналі Анастасія Колотій навіть не змогла повторити свій кваліфікаційний стрибок, який би міг їй принести срібну нагороду. Отож, найкращий її результат у фіналі – стрибок на 5 метрів 45 сантиметрів, який приніс їй шосту позицію.