Чемпіонат Хмельницького з футболу: екс-гравець київського «Динамо» приносить перше очко «Ротору»

0

У чемпіонаті Хмельницького з футболу завершився 6-ий тур. У вищій лізі він ознаменувався зміною лідера і першим здобутим очком для аутсайдера.

0:2

В перший ігровий день туру поточний лідер першості «Фенікс+Лєвша» приймав «Ротор», який до цього лише програвав. Після першого тайму господарі вели у рахунку 3:0. Хід гри практично самотужки зміни екс-гравець київського «Динамо» та львівських «Карпат» Євгеній Шмаков. Він відзначився тричі. Останній, вирішальний, гол він забив головою на останній хвилині гри.

Осічкою лідера сповна скористався діючий чемпіон. У центральному матчі туру «Спортлідер-3-Поділля» зустрічався і срібним призером минулої першості «Ладою». Перший тайм протистояння виявився більш-менш рівним. Команди до перерви не забивали. Друга половина гри знано краще вдалася «лідерам», які забили тричі і не пропустили. Вгадав із заміною тренер команди, випустивши швидкого Сергія Полупана. Він відзначився дублем.

Цікавим виявилося і протистояння «Університету-Молокії» та «Кардіффа». У першій половині гри гості повністю переграли суперника і забили два голи без відповіді. Надія на порятунок в них з’явилася після чудового голу Сергія Сянькова. Та дотиснути опонента так і не вдалося.