Бюджет Хмельниччини отримав 65 тисяч гривень туристичного збору

0

«З початку нинішнього року місцеві бюджети Хмельниччини отримали 65,8 тисячі гривень туристичного збору. Номінальні темпи росту надходжень у порівнянні з відповідним періодом 2014 року забезпечено на рівні 113 відсотків», – повідомляють в управлінні оподаткування юридичних осіб Державної фіскальної служби Хмельницької області.

З відпочивальників відраховують 1 відсоток від вартості проживання. На сьогодні у територіальних органах ДФС зареєстровано майже сто суб’єктів господарювання, що надають туристичні послуги  і сплачують відповідний збір.  

Найбільше додає до місцевої казни Кам‘янець-Подільський. На другому місці – Хмельницький, також наповнюється місцева скарбниця від туризму у Летичеві, Городку, Славуті.

«Хмельниччина має унікальні туристичні можливості і перспективи, які потребують активної реалізації і підтримки територіальних громад, як на рівні міст, так і в тих селищах, де історія народу увіковічена в пам‘ятках історії та архітектури. Сподіваюсь, велелюдні та цікаві заходи з відкриття туристичного сезону 2015, які відбулися у Кам‘янці-Подільському та Меджибожі, ще більше відкриють українцям та закордонним гостям можливості пізнавального, подієвого, ділового, зеленого та екстремального туризму у нашому краї», – зазначив заступник начальника Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області В’ячеслав Семенюк.

29 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів