Бокс: Владислав Вєтошкін тріумфував у Туреччині

0

Національна збірна України з боксу посіла друге загальнокомандне місце на міжнародному турнірі «Кубок Президента Туреччини 2015».

За результатами змагань наші боксери здобули дві золоті, дві срібні та шість бронзових нагород. І одне «золото» на рахунку хмельничанина!

Вихованець Івана Яструба – Владислав Вєтошкін змагався у ваговій категорії до 56 кілограмів. Хмельничанин, не програвши жодного бою, впевнено дійшов до фіналу, в якому також був сильнішим за свого суперника. У підсумку, перемога та золота нагорода змагань. Ще одну золоту медаль здобув вінничанин Денис Солоненко.
А тим часом у Сакнт-Петербурзі триває чемпіонат світу з боксу серед юніорів, в якому беруть участь двоє пололян. Тарас Бондарчук з Шепетівки (вагова категорія до 54 кілограмів) та Аркадій Карцан із Хмельницького (вагова категорія до 80 кілограмів) пробилися до півфіналів, а тому вже нині можна говорити, що наші боксери повернуться з першості, які мінімум, із бронзовими нагородами. Утім, навряд чи вони задовільняться «бронзою», а тому викладуться на всі сто відсотків, аби вийти до фіналів та позмагатися за чемпіонство.