Близько сотні юних хмельничан робили зарядку під запальні хіти

0

Славнозвісна руханка, яку активно проводять в інших містах України, для Хмельницького стала новинкою. Проект «За мир та єдність України» має на меті не лише популяризувати здоровий спосіб життя серед молодих людей, а й разом боротися за мир та єдність України та запрошувати долучатися інших.

Головний спеціаліст відділу з питань молоді управління молоді і спорту Ольга Поліщук розповідає, що такий захід до нашого міста прийшов від Всеукраїнського флешмобу, який організовує Фонд волонтерів України.

– Цей флешмоб ми планували провести до Всесвітнього дня довкілля. Однак, через погодні умови вимушені були його перенести, – каже Ольга Поліщук. – Руханка – це зарядка, яка пропагує здоровий спосіб життя. Приємно, що приєдналося до цього і студентство. Побачимо, якщо стартуємо добре, то проведення цієї акції стане доброю традицією для Хмельницького. 

Захід відкрили спільним виконанням гімну

Спортивні хлопці, від школярів і до старших юнаків демонстрували присутнім вправність у Street workout. 

Такій пластиці і гнучкості може позаздрити будь-хто

У руханці брали участь як дівчата, так і хлопці

Усі вправи учасники повторювали за фітнес-тренерами зі сцени

Одні з найактивніших і веселих учасниць руханки

Хлопці теж не відставали 

Продовжилась руханка патріотичним флешмобом. Усі учасники розгорнули прапор України та виклали літерами “Хмельницький”.

Микола (21) та Ірина (20): “Ми самі за здоровий спосіб життя, проти куріння та взагалі шкідливих звичок. Хочемо, аби наша Україна ставала все здоровішою і щасливішою. Тому, хочеться, щоб таких акцій ставало все більше”. 

Подруги Христина (18), Каріна (17) та Оксана (17) із захватом робили усі вправи. Дівчата запевняють, що такі заходи треба проводити частіше.

– Це було новинкою для нас. Було приємно і нам все сподобалось. Звісно, якщо більше людей до цього залучати, то було б набагато гарніше. 

Аня (17) та Юля: “Таких акцій нашому місту не вистачає. А так було б набагато веселіше, якби у цьому брали участь більше молодих і активних людей”. 

 

 

28 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів