Біля хмельницького управління СБУ встановили пам’ятний знак вбитим під стінами Героям України

0

Раніше представники служби Безпеки України повідомляли, що не встановлюватимуть жодних пам’ятних знаків на приміщенні, адже це не те місце, де варто вшановувати пам’ять.

За словами керівника УСБУ у Хмельницькій області Анатолія Будовіцького, місце, де встановили пам’ятний знак, компромісне, адже це не приміщення управління і разом із тим – саме там відбувалися ті «гарячі» події 2014 року, де загинуло двоє людей, нині – Героїв України.

«Камінь із табличкою, на якій викарбувані прізвища вбитих біля СБУ Людмили Шеремет та Дмитра Пагора, встановили за кошти управління Служби Безпеки України. Ми розглядали різні варіанти, і вирішили, що можна встановити пам’ятний знак, щоб він був і не на приміщенні, і разом з тим, щоб була можливість підійти, покласти квіти, чи іншим чином вшанувати пам’ять людей», – каже Анатолій Будовіцький.

Анатолій Миколайович каже, питання встановлення пам’ятного знаку вивчили скрупульозно. Зазвичай, його встановлюють на місці проживання, навчання чи роботи. Так, у Хмельницькому в пам’ять Людмили Мазур, на будинку, де вона проживала, встановлена меморіальна дошка, а на Чемеровеччині, батьківщині Дмитра Пагора, окрім пам’ятної дошки на навчальному закладі, його ім’ям названа ще й вулиця.
 

Читайте також

Березень 28, 2016 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів