15 даішників з Хмельниччини охоронятимуть громадський порядок у зоні АТО

0

У зону проведення АТО вирушив зведений загін працівників Державтоінспекції області. 15 даішників поїхали сьогодні, 30 квітня, на Схід країни виконувати свої професійні обов’язки. Усі їдуть у зону терористичної операції добровольцями і вперше. Наймолодшому працівнику ДАІ – 23 роки. Провести їх та побажати щасливого повернення прийшли рідні, друзі, товариші по службі і керівництво.

“Це вже восьма ротація в обласній Державтоінспекції. Відправляємо 15 працівників. Вони — добровольці, які їдуть на Схід для охорони громадського порядку вперше. Які завдання виконуватимуть — дізнаються вже на місці. За час ротацій наші працівники затримували терористів та неодноразово вилучали незаконну зброю”, – зазначив виконувач обов’язків начальника управління обласного ДАІ Володимир Харов.

На Сході інспектори ДАІ на місяць замінять своїх колег. Кажуть, того, що там чекає, не бояться, бо готові служити державі до останнього.

“Нести службу на Сході країни — моє власне бажання. Комусь потрібно це робити, я прийняв таке рішення, і вважаю його правильним. Сім’я зрозуміла, – розповів працівник ДАІ Сергій Ткачук. – Робота там не з легких, але ми не боїмося. Хлопці готові до будь-яких дій.”

“Наше основне завдання – перевірка транспортних засобів, виявлення зброї та вибухівки, попередження провокацій. Їду вперше, в мене вже дорослі діти, готовий до всього. Хтось має там працювати, як кажуть: ніхто, крім нас”, – пояснив інспектор ДАІ з Нетішина Леонід Савостьянов.

Батьки наймолодшого працівника ДАІ, який нестиме службу у зоні АТО, – Тараса Дуди його рішення підтримали, хоч і хвилюються. Мати не стримує сліз, проводжаючи сина у дорогу.

“Тарасові лише 23 роки. Він виявив бажання поїхати, ми не заперечували. Я теж колишній міліціонер, син продовжив мою справу. У зоні АТО ці хлопці наводитимуть лад, там їхня допомога надзвичайно потрібна”, – впевнений батько добровольця Юрій Дуда.

Перед поїздкою святою водою хлопців окропив священик, побажавши вдалої служби і щасливого повернення.

 

30 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів