Зі спини хмельницького бійця “Азова” дістали 20 осколків

0

Олексію 20 років, він з Хмельницького. З перших днів Революції Гідності був активним учасником Майдану, витягав поранених і вбитих з-під снайперських куль 18-20 лютого. Тоді й отримав перше серйозне поранення в ногу.

Коли почалася російсько-українська війна, поїхав добровольцем на Схід. 25 травня під час наступу на Донецький аеропорт він потрапив під мінометний обстріл і отримав важке осколкове поранення – лікарі витягли зі спини близько 20 шматків заліза. У лікарні не затримався, одразу повернувся на передову.

Влітку Олексій пішов служити у полк спецпризначення “Азов”, який обороняє Маріуполь. Отримав ще кілька поранень, але службу не залишив, – повідомляє «iPress».

19 січня під час захисту Маріуполя Олексія в черговий раз поранили – куля пройшла через плече наскрізь. Така травма не дозволить йому далі воювати. Медики поки не беруться прогнозувати, чи вдасться повернути працездатність правої руки.

Лікування вимагає чималих коштів, яких у солдата немає. Зараз він перебуває в київському військовому шпиталі. Про поранення нікому не каже — соромиться.

Подаємо реквізити рахунку для надання допомоги:

Картка Приватбанку 4149 4978 1118 1926 на ім’я Олексій Цицюрський.

29 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів