З передової повернулися хмельницькі волонтери

0

Волонтери обласного благодійного фонду «Патріоти України» завезли продукти, теплі речі та передачі від рідних подолянам у зону АТО. Відвідали бійців Добровольчого Українського Корпусу та 95-ї аеромобільної бригади. Були у Пісках, Водяному та інших населених пунктах, де перебувають наші земляки. Волонтери розповідають, що було вкрай важко пересуватись: дороги, окрім того, що пошкоджені обстрілами, перетворились у суцільне болото через постійне переміщення важкої техніки.

«Хлопці зустріли нас тепло, передали їм продукти, теплі речі, ножі, тактичні ремні та чимало іншого. Довелось покидати автомобіль і йти пішки, бо проїхати неможливо, там не дороги, а суцільна грязюка, – розповідає співорганізатор благодійного фонду Сергій Кисельов. – Піски розбиті вщент. Мабуть, жодного будинку не залишилось, в який би не влучив снаряд».

Як розповідає Сергій Кисельов, на передовій були проблеми зі зв’язком, тому волонтери не могли скоординуватися із бійцями, часом доводилось іти до них всліпу. Волонтери потрапили під кулі і «Гради», проте успішно добрались пунктів призначення та приїхали додому.

1423986391

«За час поки ми там перебували, обстріли не вщухали. Ховалися в канави, а над нами пролітали снаряди з «Градів», – згадує волонтер.

Автомобіль швидкої допомоги, який придбали за сприяння фонду «Патріоти України», вже використовують на передовій медики. Більше того, за словами волонтерів, «швидку» вже пошкоджено в результаті обстрілів.

1423986429

Активісти фонду висловлюють подяку небайдужим, які є справжніми патріотами, і які розуміють, наскільки важлива підтримка для бійців на передовій: колективу Красилівського хлібокомбінату «Домашній хліб», ПАТ «Хмельпиво», ДП «Новатор», Геннадію Самойлюку, Віталію Бойчуку, Олександру Михайлюку та співорганізатору фонду «Патріоти України» Миколі Вороні. Дякують усім іншим, хто співпрацює з ними і допомагає захисникам.

“Також дуже потрібні люди, які б змогли виділити роботі у нашому фонді трохи свого часу. Потрібно сидіти в офісі, збирати гроші у скриньки, приймати речі, які приносять. Тому той, хто вважає себе справжнім патріотом, може довести це на ділі, долучившись до допомоги землякам. Від кожного з нас залежить доля країни, тож потрібно щось робити для її майбутнього”, – додає Сергій Кисельов.

Наразі волонтери збирають чергову партію гуманітарного вантажу для бійців. Якщо ви також хочете долучитися до допомоги учасникам АТО, можете переказати кошти на рахунок обласного благодійного фонду «Патріоти України»:

Укрексімбанк: рахунок №26004017023842

ЄДРПОУ 39432655, МФО 315609.

Адреса фонду «Патріоти України»: м. Хмельницький, вулиця Вайсера 17/2, (приміщення Мінімаркету, третій поверх), кімната 305, телефон: (098)-325-85-95.

1423986468

1423986511

1423986558

1423986627

15 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів