Яким був візит Порошенка у Хмельницькому

0

В холі Будинку рад першу особу чекали ще за три години до його приїзду. На офіційну зустріч із Порошенком прийшли керівники управлінь та департаментів, з’їхалися майже всі депутати облради та мери міст обласного значення. Також на зустрічі «засвітилися»  сім нардепів:  колишній мер  Хмельницького Сергій Мельник, Андрій Шинькович, Володимир Мельниченко, Сергій Лабазюк, Роман Мацола, Олександр Ксенжук, Михайло  Гвоздьов.  Крім того, подивитися на Порошенка прийшли хмельницькі активісти та громадські діячі.

Перед приїздом Порошенка експерти «обнюхали» всі кабінети, туалети, коридори та задній двір Будинку рад. Із металошукачами та собаками обдивлялися батареї, килими, вазони, шухляди, картини, дивани… У сесійну залу, де проходила робоча зустріч, усіх запрошених осіб перевіряли охоронці.

Поки Порошенко їхав, метушилися усі. Одні з паперами бігали по кабінетах, інші кучкувалися у коридорах, обговорюючи нового голову Хмельницької ОДА, про якого вже знали, але чекали офіційного підтвердження… Президент спізнився (затримався) на годину. Присутні зустріли його стоячи.

Про війну та мир Петро Порошенко говорив дуже багато.  Не забув він і про жінок. Крім того, що Президент привітав подолянок із Міжнародним жіночим днем, він відмітив, що серед місцевої влади жінок потрібно більше. Хмельниччину похвалив за успіхи в аграрній сфері.

Вибрані цитати Порошенка:

Я уважно слідкую за Хмельниччиною та Вінниччиною, бо вони поруч.

-Я не маю жодного сумніву, що  в 2016 році ми нарешті отримаємо економічне зростання, в нас будуть інвестиції. Інвестиції з Євросоюзу.

-Раніше було дуже популярно присилати «парашутистів» з інших областей. А ми прийняли рішення, що це має бути свій. Михайло Загородний, ви думаєте свій, хмельницький?

-Михайло Загородний – людина праці, людина від землі, людина, яка добре знає особливості і проблеми, і потенціал Хмельницької області.

-Мною надані відповідні доручення щодо збільшення завантаження оборонного комплексу Хмельниччини.

-Думаю, що з паном Михайлом ми отримаємо ще більші, достойні результати.

Після офіційного представлення Михайло Загородний виступив із підготовленою промовою. Промову читав з листка. Читав рівно дві хвилини. Серед сказаного новоспечений очільник ОДА  пообіцяв працювати на благо громади Хмельницької області та України в цілому. За п’ятимісячне виконання обов’язків голови облдержадміністрації першому заступнику ОДА Олександру Симчишину  не сказали ні слова.

У Національній академії Державної прикордонної служби імені Богдана Хмельницького Петро Порошенко спілкувався з журналістами.  Зустріч тривала всього 15 хвилин, представникам ЗМІ дозволили поставити лише 4 питання.  В основному мова йшла про мобілізацію і АТО.

Порошенко зазначив, що Хмельниччина показує високий рівень мобілізації та демонструє свою відповідальну позицію. За його словами, мобілізація – це не тільки якісне навчання, фахова підготовка військових, а й демобілізація тих, хто майже рік боронить державу.

Близько 16:00 Порошенко покинув межі міста.

Читайте також: Порошенко представив нового голову ОДА

Читайте також

Березень 7, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів