Як учні Плужнянської школі-інтернату вчилися малювати писанки

0

Читач написав на сайт:

Час перед Великоднем завжди асоціюється з підготовкою та очищенням дому і душі. Це свято знаменує спасіння людей Господнім Воскресінням. За давніми традиціями у переддень Великодня українці завжди малювали писанки, фарбували крашанки, пекли паски та готували святкові частування. У шаленому потоці справ підготування до свята дещо спрощується, але про традиції нагадують пластуни. 7 квітня в Плужнянській школі-інтернат спільно із компанією «Мрія Агрохолдинг» провели майстер-клас з розпису писанок для школярів.

«Наші традиції − це наше багатство, тому потрібно його берегти і примножувати, щоб Україна ставала заможнішою. Щороку ми в сімейних колах, а також під час пластових акцій розписуємо писанки. Цього року до нас з пропозицією провести майстер-клас для дітей Плужнянської школи-інтернату звернулися працівники компанії «Мрія Агрохолдинг». Ми звісно погодились зробити добру справу для дітей і поділитись досвідом з писанкарства. Школярі цього навчального закладу дуже здібні, а вчителі надзвичайно позитивні. Хоча це був перший майстер-клас в цьому році, та все ж думаю що вдалось зацікавити писанкарством дітей», − зазначив голова Хмельницького обласного осередку «НСОУ – Пласт» Віктор Годний,

Захід провели в рамках проекту «Великодня веселка», який проводить четвертий рік поспіль компанія «Мрія Агрохолдинг» та Благодійним фондом «Батьківський край». Він передбачає проведення майстер-класів із писанкарства у школах-інтернатах Західної України. Такі цього року відбулися в Івано-Франківській, Тернопільській, Чернівецькій та Хмельницькій областях. Також в рамках проекту благодійники передають у школи-інтернати подарунки – канцелярське приладдя, настільні ігри, магнітні дошки – усе для розвитку і навчання.

 

Цього року проект «Великодня веселка» охопить близько 400 дітей-сиріт, позбавлених батьківського піклування та дітей зі спеціальними потребами.

«Сподіваємось що подарунки допоможуть кращому навчанню дітей, а урок з писанкарства є чудовим досвідом», – констатували активісти.

 

11 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів