Видовищне спортивне шоу у Хмельницькому – відкритий чемпіонат з STREET WORKOUT

0

4 квітня в Хмельницькому відбувся відкритий чемпіонат з STREET WORKOUT, яким в нашому місті відкривався новий сезон. Цей вид спорту з’явився зовсім недавно, але кількість людей, які вирішили не просто підтягуватись на перекладині чи віджиматися на брусах, постійно зростає. Дивлячись з якою легкістю спортсмени підтягуються із двома гирями додаткової маси на собі – дивуєшся, як у них це виходить.–  Перші турніри в Хмельницькому пройшли порівняно недавно. На святкуванні Дня міста минулого року ми провели перші змагання. Тоді вони були неофіційними і учасників було небагато. Сьогодні ж їх кількість значно зросла і є уже багато підростаючої молоді, яка займається цим цим видом спорту, – розповідає голова Хмельницької обласної організації “STREET WORKOUT” Віталій Фещук.

 22 учасника із різних куточків України змагалися в трьох дисциплінах. Спочатку усі віджималися на брусах із додатковою масою на корпусі – дві гирі загальною вагою 48 кілограм. Після цього спортсмени підтягувалися на перекладені із лишніми 32 кілограмами на  собі. Останнім етапом змагань був силовий фрістайл, де хлопці показували свої уміння у довільній формі. При цьому вони могли використовувати як бруси так і звичайну драбину, яка є у кожному гімнастичному залі. Обмеження в часі на виступ становило 4 хвилини.

Найбільше уваги та посмішок в усіх учасників та глядачів викликав Петро Моставчук із села Хлівище Чернівецької області.  Він став відомим завдяки своєму неординарному виступу на кастингу шоу «Україна має талант». – Я займаюсь STREET WORKOUT, і це просто класно. Добре, що цей вид спорту розвивається і в Хмельницькому. Я закликаю усіх вживати вітаміни і займатися спортом. Я, МС Петя, усіх хлопців в селі агітую за здоровий спосіб життя. Але вони лише сміються і продовжують пропивати свої гроші та здоров’я. Я простий сільський хлопець. Для мене не проблема працювати на городі і залишити при цьому сили на брейк, реп і заняття спортом, – розповідає «ВСІМ» учасник змагань Петро Моставчук.На брусах рівних не було Горбаню Антону, який віджався 16 разів. Друге та третє місце у Артемчука Володимира та Субцельного Олександра. Їхній результат 13 і 9 віджимань відповідно.На перекладині кращим став Віталій Зелінський. Він підтягнувся 13 разів. У Антона Горбаня, який став другим, цей показник менший на 6 підтягувань. Третя позиція в Олександра Субцельного. Його результат – 6 успішних спроб.У фрістайлі перемогу здобув Андрій Помірський. Друге місце в Руслана. Стахміча  . Третім став Валентин Штурмаревич.

5 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів