Василь Птащук: “Я на 100% впевнений, що ніхто не хотів стріляти”

0

“Те, що там відбулося, ви всі знаєте, – сказав начальник Хмельницького міського управління МВС України Василь Птащук під час круглого столу стосовно подій біля СБУ минулого року. – Єдине, що я хотів би зауважити, відбулося це з дуже прикрої випадковості. Я на 100% впевнений, що ніхто з працівників не хотів стріляти по людях. Просто стався такий прикрий страшний випадок”.

На думку Василя Кіндратовича, дізнатися, хто організовував ці події, хто повів людей пікетувати СБУ, – не проблема. Відповідь на це дасть кримінальне провадження, порушене міською прокуратурою. Також у головного міліціонера міста є своя версія того, чому люди пішли до СБУ.

“Для чого йшли туди люди? Посидіти в кріслі начальника? – сказав Василь Кіндратович. – Тоді дуже багато говорили проте, що “беркутівців” та “альфівців” з областей відправляють до Києва, розганяти головний Майдан. Тому мета людей була побачити, чи є на місці “Альфа” чи немає”.

За словами Василя Птащука, якби можна було повернути час назад, він би взяв лідерів, яким довіряють люди, і показав, що “Альфа” на місці. Тоді жертв можна було би уникнути.

19 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів