В Росії за ґрати на 20 років можуть посадити хмельничанина

0

На залізничній станції “Брянськ-Орловський” в Росії у вагоні потягу “Хмельницький – Москва” митники знайшли у 30-річного хмельничанина амфетамін.

“При здійсненні митних операцій на залізничній станції «Брянськ-Орловський» в одному з вагонів поїзда, що прямував з Хмельницького до Москви, був виявлений згорток з порошкоподібною речовиною білого кольору. Перевізник був затриманий оперативними співробітниками в момент виїмки закладки з амфетаміном. Ним виявився 30-річний громадянин України, який проживає у Хмельницькому”, – повідомляє Брянська митниця.

За результати дослідження експертів-криміналістів, білий порошок є психотропною речовиною — амфетаміном, його маса склала 1,108 грама.

Відносно українця порушено кримінальну справу за частиною третьою статті 229.1 Кримінального кодексу Російської Федерації – незаконне переміщення через митний кордон Митного союзу психотропних речовин у великому розмірі. Такий злочин карається ув’язненням терміном від десяти до двадцяти років зі штрафом до одного мільйона рублів або в розмірі заробітної плати або іншого доходу засудженого за період до п’яти років або без такого та з обмеженням волі на строк до двох років або без такого.

6 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів