В пам’ять Небесної сотні: Ніхто не думав, що прийде війна

0

Хмельничани прийшли згадати події річної давності, вшанувати загиблих під час Революції Гідності на концерті у філармонії. Вечір пройшов зі сльозами на очах. Прониклива інструментальна музика, акапельний спів, пісні під гітару супроводжувалися світлинами з Майдану і фотографіями загиблих. У залі прозвучав неофіційний гімн Революції Гідності «Пливе кача» у виконанні квінтету «Mikst», а виступ барда Ігоря Білого почався зі слів:

«Ніхто не думав, що прийде війна

Від москалів, що кричали: «Ми брати!».

І що поїде дах у московського царя,

Та боронити рідну землю станем ми».

Виконуючий обов’язки голови Хмельницької обласної адміністрації Олександр Симчишин закликав хмельничан пам’ятати про героїзм Небесної Сотні і будувати разом міцну українську державу.

«Героїзм хлопців, які пішли рік тому на Інститутську, дав нам шанс змінитися самим і змінити Україну. Сьогодні українські чоловіки стримують ворога на Сході і знову дають нам шанс змінитися. Наш обов’язок спільними зусиллями, пам’ятаючи про подвиг наших побратимів, побудувати заможну українську державу. Адже саме заможна українська держава буде для наших дітей і внуків найкращим пам’ятником Небесної Сотні і героям, які воюють на Сході», – виголосив Олександр Симчишин.

Даша Пастернак.

1424521863

1424521899

1424521914

1424521933

 

 

 

 

Читайте також

Лютий 21, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів