У зоні АТО зник безвісти “кіборг” із Кам’янця-Подільського Валерій Лізвінський

0

У зоні проведення антитерористичної операції зник 49-річний кам’янчанин Лізвінський Валерій Іванович. Як розповідає дружина Майя, Валерій займає посаду помічника командира аеромобільно-десантного батальйону з оперативного забезпечення, 80-а аеромобільна бригада. 5 вересня 2014 року призваний Кам’янець-Подільським військомматом.

“З 28 листопада Валерій перебував у місті Костянтинівка Донецької області. На ротацію в аеропорт Донецька відбув 6 січня. Останній раз виходив на зв’язок 16 січня, близько 15-16-ї години. Розповів, що проти них використовують так звану “хімічну зброю”. Він сказав: “Нас чимось травлять”. А вже після 19 січня жодної звістки про нього не маємо. За нашими даними, у списках поранених, вбитих і полонених не значиться”, – каже Майя Лізвінська.

За її словами, мобільний телефон Валерія спочатку не відповідав. Та 31 січня до жінки зателефонували невідомі з Донецька, сказали приїжджати за тілом.

“Ввечері з номера Валерія зателефонували. Якийсь чоловік сказав мені їхати у морг в Донецьк забирати тіло Валерія, якого нібито привалило якимись уламками. Той, хто дзвонив, не сказав нічого конкретного, не хотів повідомити, в який саме морг їхати, і не зміг підтвердити свої слова про смерть мого чоловіка. Потім сказав не дзвонити на цей номер і кинув слухавку”, – розповідає жінка.

У смерть чоловіка Майя Лізвінська не вірить, у Донецьк їхати не ризикує. Наразі пише заяву про його зникнення і просить допомоги в усіх, кому хоч щось відомо про місце знаходження Валерія.

У Валерія Лізвінського є особливі прикмети: дуже велика ямка на бороді, на голові жировик і кілька помітних шрамів від видалення жировиків. Рідні звертаються по допомогу і просять повідомляти будь-яку інформацію про нього на моб. тел. 0937436365, 0974724822 (дружина Майя)

2 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів