У зоні АТО командир БМП з Білогір’я обміняв дизпаливо на свиню

0

Волноваський районний суд Донецької області визнав винним командира бойової машини піхоти із Білогір’я у незаконному привласненні дизельного палива.
Подолянин ніс військову службу у селі Трудовське Волноваського району Донецької області, де познайомився із місцевим жителем.
“Під час спілкування з останнім солдат повідомив про те, що має можливість обміняти велику кількість дизельного палива на м’ясо свині. Той на вказану пропозицію погодився, у зв’язку з чим вони домовилися про те, що боєць після того як привласнить дизельне пальне, зателефонує та відбудеться зазначений обмін”, – йдеться у матеріалах справи.
За декілька днів командир БМП заправив машину 280 літрами дизельного палива. Згодом прихопив вісім каністр, куди злив 160 літрів дизпалива та віддав місцевому жителю, натомість отримав цілу заколоту свиню вагою близько 90 кілограмів.
Щодо солдата з Білогір’я військова прокуратура відкрила кримінальне провадження за частиною першою статті 410 — привласнення військового майна. Феміда визнала винним подолянина та покарала його трьома роками ув’язнення з випробувальним терміном в один рік.

14 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів