У центрі Хмельницького затримали військових з арсеналом зброї

0

Сьогодні, 9 березня, у Хмельницькому на території готелю «Енеїда» правоохоронці затримали осіб, в автомобілі яких виявили зброю. Експерти, які працюють на місці події, не пояснюють, що відбувається, територію обгородили стрічкою, та навколо зібралось чимало цікавих хмельничан. Одні кажуть, нібито затримали чотирьох учасників АТО, які у Хмельницькому хотіли збути зброю. Інші переконані, що це бойовики з Донбасу, які планували у місті теракт.
«Спостерігаю за цим хвилин із десять. Пов’язали трьох у камуфляжі, один лежить на землі, інші в наручниках біля дерева. З автомобіля вилучають зброю, особисті речі, перевіряють рюкзаки. Тут люди говорять, що це айдарівці», – розповідає хмельничанка Ірина.
«А хто тут розбере, що робиться. Я тут недавно стою. Правоохоронці пов’язали людей. Знайшли в них боєприпаси, бронежилети. Ймовірніше, це учасники АТО, повернулися десь з Донбасу. Може вони хотіли тут все продати, або щось підірвати. Але хлопців однозначно хтось здав», – каже очевидець Віталій.
Як повідомляють у прес-службі обласного УМВС України, наразі на місці події, станом на 14:00, працюють працівники УБОЗу та Хмельницького міського відділу, проводять затримання за реалізацією оперативної інформації.


 

Читайте також

Березень 9, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів