У Кам’янці-Подільському відкрили котельні, які зменшать споживання газу на 80%

0

Минулого тижня, 27 лютого, у Кам’янці-Подільському відкрили ще дві котельні, які працюють виключно на твердому паливі. Як повідомляють у міськраді, одна з них опалює корпуси міської та районної лікарень, два пологових будинки, дитячу лікарню та санітарно-епідеміологічну станцію, інша обігріває територіальний центр “Довголіття”. Котельні працювали у тестовому режимі, тепер їх запустили в дію офіційно.

“Кам’янець-Подільський поставив перед собою завдання – скорочення обсягів споживання дорогого російського газу на 80%. Тому ми взялися за впровадження пілотного проекту, який вже успішно функціонує. Відкриття двох котелень підтверджує, що ми не просто мріємо, а знаємо в якому напрямку йти” – зауважив заступник міського голови Сергій Бабій.

Голова Державного агентства з енергозбереження та енергозбереження України Сергій Савчук зазначив, що досвід Кам’янця-Подільського мають вивчати інші міста України та впроваджувати в себе подібні проекти, тому що вони наближають Україну до енергетичної незалежності.

“Коли ми починали цей проект, всі нас переконували, що солома горіти не буде, але ми таки довели, що наша українська сировина може і повинна використовуватися для опалення будинків. Це дасть змогу зберегти в Україні мільярди гривень, які можуть бути використані для оснащення нашої армії, придбання сучасного озброєння”, – сказав директор КП “Міськтепловоденергія” Валерій Гордійчук.

Нагадаємо, у грудні в Кам’янці-Подільському відкрили першу в Україні котельню, яка працює на твердих видах палива.

1425287521

Читайте також

Березень 2, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів