У Хмельницький приїде грузинська політична діячка Хатія Деканоїдзе

0

Хатія Деканоїдзе — представниця команди грузинських реформаторів Президента Михайла Саакашвілі. Вона прийшла у велику політику у 24 роки і встигла пропрацювати на багатьох посадах.
Хатія Деканоїдзе працювала у Раді національної безпеки, міністерстві безпеки та міністерстві внутрішніх справ Грузії, у посольствах Грузії в США, Канаді та Мексиці, здійснювала керівництво грузинською Поліцейською академією, а також була директором Національного екзаменаційного центру та міністром освіти і науки Грузії.
Сьогодні Хатія Деканоїдзе разом з заступником міністра внутрішніх справ України Екою Згуладзе займається створенням в Україні патрульної поліції. Також вона заснувала в Києві громадсько-політичну школу «Civil and political school».
У Хмельницькому грузинська реформаторка прочитає для всіх охочих відкриту лекцію «Реформування державного механізму: досвід Грузії», а також візьме участь у круглому столі з питань реформування освіти.
Організатори зустрічі — агенція з питань стратегічних комунікацій та розвитку «Спільні зусилля» та Хмельницький університет управління.
Візит відбудеться 8 квітня. План заходів:

– 11:00 – 13:00 – круглий стіл з питань реформи освіти (головний корпус Хмельницького університету управління та права, вул. Героїв Майдану, 8);
– 13:30 – 15:30 – публічна лекція «Реформування державного механізму: досвід Грузії» (актовий зал юридичного факультету Хмельницького університету управління та права (вул. Проскурівська, 57);
– 18:00 – 18:20 – прямий ефір на каналі ХОД ТРК «Поділля-Центр».

7 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів