У Хмельницькому з’явилися сучасні “тимурівці”

0

Хмельничанці Леоніді Костянтинівні 75 років, вона одна проживає в однокімнатній квартирі. Самостійно прибрати перед святами їй важко. Тому, щоб на Великдень у її оселі панували чистота і затишок, троє дівчат-волонтерів прийшли жінці на допомогу.
“Я сама живу. До мене ходять працівники з соціального захисту, але так ніколи мені не допомагали. Це вперше, щоб стільки дівчат прийшли до мене в гості й почали прибирати по всіх кімнатах”, – говорить пенсіонерка.
Проект “Світло в оселі” розроблений у рамках кампанії “Відповідальне місто” за ініціативи активістів громадського об’єднання “Самопоміч”. Аби прибирання проходило швидко і якісно, “Центр побутової хімії” безкоштовно надав волонтерам усі необхідні засоби для миття, а компанія “Насолода” подарувала учасникам проекту смачні паски до свят.
“Проект створений для підтримки людей старшого віку, що живуть самі та не мають змоги потурбуватися про себе і власні оселі. Крім цього, ще одним його завданням є виховання молоді, розвиток громадянського суспільства, – пояснює координатор кампанії “Відповідальне місто” Микола Моцний. – Ми маємо навчити молодь поважати старших і розуміти, що їм треба допомагати та піклуватися про них”.

Дівчата готові дарувати “Світло в оселі” для тих, хто самостійно не в силі впоратися з домашніми клопотами.

Тих, кому треба допомогти волонтери знайшли через знайомих. Аби розвивати проект далі, організатори планують домовитися про співпрацю з службами соціального захисту, які опікуються одинокими старенькими.
“Коли нам запропонували стати волонтерами і допомагати старшим людям, я одразу погодилася. Вважаю, що це добра справа. Кожен до свята хоче мати чисту домівку. А ми допомагаємо це забезпечити людям, які самостійно не можуть прибрати, – розповідає куратор проекту “Світло в оселі” Катерина Салтикова. – Шукатимемо й інших, яким необхідна допомога. Думаю, раз на тиждень будемо виїжджати на прибирання”.

Якщо ви не можете самостійно прибрати домівку і потребуєте допомоги, або хочете стати волонтером проекту, телефонуйте за номером:
Кампанія “Відповідальне місто”
067-383-40-80
Куратор проекту “Світло в оселі” Катерина Салтикова
093 161 80 03 

Даша ПАСТЕРНАК.

10 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів