У Хмельницькому завершили експериментувати над патрульною службою

0

Керівництво управління МВС України у Хмельницькій області заявило про завершення експерименту з об’єднання ДАІ та патрульно-постової служби. Разом з тим, правоохоронці єдиної патрульної служби продовжать охороняти правопорядок на вулицях Хмельницького, адже проект дав хороші результати, принаймні так запевняють міліціонери.

“У нас зменшилася кількість грабежів, тяжких тілесних ушкоджень, а саме головне — зменшилася кількість вуличних злочинів. Покращилося розкриття правопорушень, – коментує начальник Хмельницького міського відділу міліції Василь Птащук. – Також присутній момент профілактики. У місті працює шість автомобілів. Від початку експерименту зареєстровано 1383 факти надання допомоги громадянам правоохоронцями єдиної патрульної служби. Це і консультації, і реагування на правопорушення, і профілактика.”

Для реалізації експерименту хмельницькі міліціонери мали у розпорядженні 12 автомобілів “Toyota Prius”, також на охорону громадського порядку виходили і піші патрулі.

“З 12 автомобілів, шість нам надало Міністерство внутрішніх справ в оренду і ми надіємося, що їх залишать у Хмельницькому. Також нам вдалося зекономити на паливно-мастильних матеріалах, а тому правоохоронці, попри офіційне завершення експерименту, продовжать працювати у тому ж режимі”, – запевняє Василь Птащук.

Єдина патрульна служба у Хмельницькому працює у три зміни: з 9:00 до 17:00 на маршрути виїжджають шість патрульних екіпажів і їм допомагають десять піших патрулів. З 19:00 до 01:00 працюють стільки ж автомобілів, але уже 20 піших нарядів, а вночі — чотири машини та три піші патрулі.

Пишаються міліціонери і тим, що швидкість реагування на виклики значно зросла і становить вісім хвилин.

“Хмельницький розбитий на вісім секторів і вісім хвилин – це середній час: може бути довше, а може бути і швидше. Але одночасне патрулювання міста шістьма автомобілями суттєво пришвидшує роботу. Окрім того, допомагають GPS-датчики, що показують, який екіпаж знаходиться ближче до місця виклику”, – додає головний міліціонер Хмельницького.

Читайте також

Лютий 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів