У Хмельницькому військовому шпиталі з’явилося сучасне іноземне медичне обладнання

0

Бійців із зони проведення антитерористичної операції відтепер лікуватимуть у Хмельницькому військовому шпиталі сучасним медичним обладнанням американського, англійського та українського виробництва. Його придбали за бюджетні кошти Хмельницького. Усе обійшлося у 500 тисяч гривень.

“Незважаючи на те, що йде війна, в країні скрута, але лікувальний заклад постійно оновлюється: надходить нове обладнання, ремонтуємо й приміщення. Нам допомагають і благодійні фонди, і пересічні хмельничани, – розповідає начальник Хмельницького військового шпиталю Олександр Завроцький. – Люди приходять до нас, беруть список необхідного і зі своїх зарплат та пенсій купують. Ми не беремо кошти, лише надаємо перелік медикаментів, які нам потрібні.”

Так, військовий шпиталь поповнився електрокардіологічним приладом, дефібрилятор-монітором, реанімаційно-хірургічним монітором, кисневим концентратором та коагулометром.

“Наш шпиталь є етапом лікування та реабілітації військовослужбовців, які отримали травми, поранення та захворювання під час антитерористичної операції. Тому, враховуючи той контингент, який ми лікуємо, нам необхідне обладнання для проведення оперативних втручань, для обстеження органів черевної порожнини, сечостатевої системи, а також для проведення реабілітаційних заходів”, – додає Олександр Завроцький.

1423471743

1423471712

1423471726

9 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів