У Хмельницькому відзначили кращих спортсменів міста

0

На черговому засіданні виконавчого комітету Хмельницької міської ради 26 березня 2015 року було вирішено відзначити успіхи хмельницьких спортсменів у 2014 році. Так десятка кращих протягом березня-грудня 2015 року отримуватиме стипендії міського голови. Вона становить 50% від мінімальної заробітної плати – 1218 гривень. Лише у грудні сума збільшиться на 80 гривень (з 609 до 689), оскільки тоді мінімальна заробітна плата становитиме 1378 гривень.

Стипендію отримуватимуть представники різних видів спорту. Найбільше представників бойових мистецтв та веслувальників. Найменше з ігрових видів.

  1. Павло Алтухов – майстер спорту України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів, чемпіон України серед молоді та юніорів.
  2. Марина Бех – майстер спорту України міжнародного класу з легкої атлетики, чемпіонка України серед юніорів, учасниця чемпіонату світу серед юніорів.
  3. Євген Бузінський – майстер спорту України з традиційного карате, чемпіон світу (кате, кумі те).
  4. В’ячеслав Гаврилюк – майстер спорту України з боксу, чемпіон України серед юніорів, срібний призер чемпіонату Європи серед юніорів.
  5. Олександр Девлиш – майстер спорту України міжнародного класу з футболу серед спортсменів з наслідками ДЦП, чемпіон Європи.
  6. Павло Олійник – майстер спорту України з вільної боротьби, бронзовий призер Кубку світу, срібний призер чемпіонату України
  7. Антон Савицький – майстер спорту України з дзюдо, срібний призер чемпіонату України, переможець Кубків Європи, учасник чемпіонату Європи.
  8. Сергій Трифонов – майстер спорту України з регбі, бронзовий призер молодіжного чемпіонату Європи, чемпіон України з регбі-7 серед молоді, бронзовий призер чемпіонату та Кубку України з регбі-7 та регбі-15.
  9. Ірина Щукла – майстер спорту України з фехтування, бронзова призерка чемпіонату Європи з фехтування на шаблях серед молоді, чемпіонка України з фехтування на шаблях серед юніорок.
  10. Дмитро Янчук – майстер України міжнародного класу з веслування на байдарках і каное, чемпіон Європи серед молоді, бронзовий призер чемпіонату Європи серед дорослих, чемпіон України.

Читайте також

Березень 27, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів