У Хмельницькому прощалися з загиблим добровольцем Анатолієм Сулімою

0

38-річний Анатолій Суліма був добровольцем автосанітарної роти  міста Сватове. З липня місяця він допомагав рятувати поранених військових в АТО, але 9 лютого чоловік трагічно загинув під Дебальцевим. У нього залишилася дружина та двоє діток.

-Він багато врятував життів, вивозив сотні поранених. В черговий раз, коли поїхав в Дебальцеве, злочинці не зупинилися обстріляли його швидку допомогу на якій він їхав разом зі своїм бойовим товаришем Михайлом, – розповів побратим Анатолія Олександр Ліщук. Це була людина з великої букви, ми його всі поважали, він завжди  рвався рятувати поранених. Це наш Герой. Слава Україні!

Люди приносили на майдан живі квіти, плакали жінки і чоловіки.

-Ми разом з ним служили, разом виходили того дня з бою, – розповідає чоловік з позивним Карабах. – Я тоді поранив осколками руку, а він – загинув. Ми були в різних машинах санітарної роти. Я трішки раніше від нього від’їхав, потрапили під обстріли. Він був надійним другом, я з ним на край світу їздив, ми по всіх гарячих точках їздили. Це був самий надійний солдат. У нас таких багато, але саме на нього у важку хвилину можна було покластися. Він був щасливою людиною, з радістю розповідав про свою родину, тепер його з нами немає.

Читайте також

Лютий 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів