У Хмельницькому працівників легендарної «Марисі» підозрюють у сутенерстві

0

Про це «ВСІМ» повідомив начальник  відділу боротьби зі злочинами, пов’язаними з торгівлею людьми  УМВС України в Хмельницькій області Володимир Яцюк. За його словами, у поточному році задокументовано декілька фактів надання інтимних послуг у закладі. У сутенерстві підозрюються як бармени, так і власник «Марисі».   

– Задокументовано  10 фактів надання сексуальних послуг, – каже Володимир Яцюк. –  Безпосередньо в  приміщенні закладу сексуальні послуги не надавалися.  Біля закладу є баня, власником якої є той самий чоловік.  Обслуговування клієнтів відбувалося або там, або в інших місцях. Під час обшуку в закладі було виявлено 10 тисяч гривень.

За словами правоохоронця, у «Марисі»  послуги інтимного характеру надавали  як приїжджі, так і місцеві жінки.  За надання послуг комерційного сексу вони можуть бути притягнуті до адміністративної відповідальності. Максимальне покарання — штраф у розмірі 255 гривень. А за сутенерство та звідництво передбачена кримінальна відповідальність.

Якщо правоохоронці доведуть, що власник та бармени «Марисі» займалися сутенерством, то їм може загрожувати реальне  покарання у вигляді позбавлення волі на строк від чотирьох до семи років.

По даному факту відкрито кримінальне провадження за частиною 2 статті 303 «Сутенерство або втягнення особи в заняття проституцією» Кримінального кодексу України.  Слідчі дії наразі тривають.

Читайте також

Березень 17, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів