У Хмельницькому побільшало малюнків на будинках. У планах – розмалювати тролейбус

0

Як розповідає «ВСІМ» ініціатор стріт-арту Андрій Зоін, ідея зародилася спільними зусиллями. Головним поштовхом стало те, що у квітні цього року музичній школі виповнюється 70 років.

– Одна з будівельних компаній Хмельницького вирішила зробити школі такий подарунок і звернулась до нас, організаторів фестивалю «Республіка». Ми, в свою чергу, покликали свого художника Михайла Коробкова, аби він і зробив малюнок, – розповідає Андрій Зоін.

Михайло Коробков із Севастополя, що, на думку, ініціаторів проекту, є дуже символічним, особливо зараз. Адже, мова йде не тільки про створення малюнка, а й діалогу між митцем з Криму та хмельничанами. Автор стріт-арту має чим похвалитись, бо на його рахунку вже є роботи в рамках «Республіки», дві найбільші з яких прикрашають будівлі Кам’янця-Подільського.

Скільки коштів витратили на створення малюна, Андрій не зізнається.

– Витрати мінімальні, вони включають оплату фарби, дороги і добові. Взагалі це соціальний малюнок для міста тому ми не називали якісь супер вимоги.

За словами Андрія Зоіна, роботу планують закінчити вже за кілька днів, якщо цьому сприятиме погода. Відкриття стріт-арту на стіні музичної школи хочуть провести вже цієї п’ятниці, разом із музикою та перформенсом. Організатор зізнається, що планів має дуже багато, які сподівається втілити вже найближчим часом.

– У Хмельницькому плануємо малювати девятиповерхівку та мистецький тролейбус. Є ще кілька ідей, але вони знаходяться на стадії розробки, – додає Андрій. – Окрім цього, в перспективі продовжувати роботу і розмальовувати Львів, Івано-Франківськ Луцьк, Чернівці та Кам’янець.

 

1 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів