У Дунаєвецькому районі чоловік відправив на той світ 89-річну тітку

0

Душогуб проживав разом із 74-річною матір’ю та її 89-річна сестрою в одному із сіл Дунаєвецького району. Чоловік ніде не працював та часто зловживав спиртним. Про те, щоб допомагати стареньким, не було й мови.

«Пізнього вечора зловмисник повернувся додому геть п’яним. Матері це, звісно ж, не сподобалось, і вона зробила синові зауваження. У відповідь той почав лаятись і, врешті-решт, вигнав бідолашну з дому, тож пенсіонерка змушена була заночувати у сусідів», – розповіла речник обласного управління міліції Людмила Піскорська.

Тітка й собі почала заспокоювати дебошира, але розпалений спиртним та попередньою сваркою чоловік накинувся на пенсіонерку з кулаками та декілька разів вдарив її по голові, після чого спокійно пішов спати.

Наступного ранку чоловік побачив, що тітка лежить без свідомості, і повідомив про це матір. Жінка одразу ж викликала «швидку» та міліцію. Потерпілу доправили до реанімаційного відділення Дунаєвецької райлікарні, де вона від отриманих травм померла через три дні.

Працівники міліції взяли підозрюваного під варту. Йому оголошено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого частиною другою статті 121 – умисне тяжке тілесне ушкодження, яке спричинило смерть потерпілого. Покарання – ув’язнення терміном до десяти років.
 

Читайте також

Березень 15, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів