Троє пауерліфтерів з Хмельниччини стали чемпіонами країни серед юніорів

0

Вісім нагород різного ґатунку привезли з чемпіонату України, який проходив у Коломиї Івано-Франківської області, пауерліфтери з Хмельниччини. Серед юніорів одразу троє наших спортсменів піднялися на найвищу сходинку призового п’єдесталу.

Важковаговик Іван Воронюк з Хмельницького виграв золото у вазі понад 120 кілограмів, піднявши в сумі 735 кілограмів: присідання — 300 кілограмів, жим — 185 кілограмів та тяга — 250 кілограмів.

Також чемпіонами України стали: кам’янчанка Тетяна Шлопко та хмельничанка Ганна Бежевець. Тетяна виступала у вазі до 47 кілограмів і зуміла присісти з “вантажем” у 140 кілограмів, взяти 70 кілограмів у жимі лежачи, а тяга склала 125 кілограмів.

Результат Ганни Бежевець у вазі до 52 кілограмів склав 337,5 кілограмів: присідання — 140 кілограмів, жим — 67,5 кілограмів, а тяга — 130 кілограмів.

Ще одну медаль — бронзову – серед юніорів виграв Сергій Красій. Хмельничанин змагався у ваговій категорії до 83 кілограмів.

У першості серед юнаків та дівчат наші спортсмени здобули також чотири нагороди, але лише одну за перше місце. Це зробив Владислав Делик з Волочиського району у вазі понад 120 кілограмів. Подолян підняв півтони “заліза”: присідання — 200 кілограмів, жим — 100 кілограмів і тяга — 200 кілограмів.

Призовий п’єдестал підкорили також хмельничани Володимир Покатаєв (“срібло” у вазі до 59 кілограмів), Наталія Лиса (“срібло” у вазі до 63 кілограмів) та Дмитро Кушнір (“бронза” у вазі до 74 кілограмів). Також Наталія Лиса стала другою в абсолютній першості серед дівчат.

9 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів