Стихійний ринок пустує: допомогла негода, чи рейди правоохоронців?

0

Згідно попередніх домовленостей, продавці, які працювали на стихійному ринку навпроти філармонії, сьогодні мали перейти за прилавки на територію «Ранкового» ринку. Торговці, яким не вистачить місця, могли торгувати на алеї біля ринку.
«Щоб прослідкувати виконання угоди, правоохоронці разом з представниками влади чергували на «Ранковому» ринку з пів на шостої ранку, – повідомляє речник Хмельницького міського УМВС Катерина Терещенко. – Продавці були направлені торгувати в середину ринку за прилавки. Місця вистачило всім. При цьому ще залишилися вільні торгові прилавки».
Начальник міського управління торгівлі Олександр Луков зазначив, що для збільшення кількості торгових місць заплановано забрати частику кіосків на території ринку і облаштувати там ще додаткові ряди прилавків. Це буде накритий павільйон, тому всі встановлені прилавки будуть під покриттям.
Нагадаємо, що протягом останнього тижня правоохоронці проводили попереджувальні рейди на стихійному ринку поблизу Хмельницької обласної філармонії.

Даша ПАСТЕРНАК.

3 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів