Солдатом, якого знайшли мертвим на полігоні під Запоріжжям, виявився боєць з Красилівщини

0

Газета “Є” уже повідомляла про солдата з Хмельниччини, якого знайшли мертвим на військовому полігоні “Близнюки” під Запоріжжям. Ним виявився 34-річний боєць Руслан Яус – його по мобілізації призвав Красилівський районний військовий комісаріат.
Як повідомили у Хмельницькому обласному військкоматі, старший сержант Руслан Яус служив старшим оператором протитанкового взводу вогневої підтримки 23-го мотопіхотного батальйону 93-ї окремої механізованої бригади. Сьогодні, 11 березня, за красилівчанином вирушив автомобіль, який поверне його додому. Тіло Руслана Яуса знаходиться у запорізькому морзі.
“Руслана Яуса призвали 23 квітня 2014 року. Службу проходив у криворізькому батальйоні, а після його розформування був направлений на доукомплектування запорізького 23-го батальйону територіальної оборони. Перебував у зоні АТО, під Маріуполем, але через зловживання спиртними напоями був відправлений на “Близнюки”, в місце постійного базування батальйону. За попередньою інформацією, те, що сталося, схоже на самогубство”, – прокоментував “Індустріалці” заступник військового комісара Запорізького обласного військового комісаріату Михайло Логвінов.
 

Читайте також

Березень 11, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів