Солдат зі Старокостянтинівського району “проспав” пістолет у зоні АТО

0

Безпечність військового із Старого Острополя Старокостянтинівського району привела його на лаву підсудних. Санітарний інструктор першої прикордонної застави оперативно-бойової прикордонної комендатури Могилів-Подільського загубив пістолета. Точніше у нього зброю поцупили, проте крадія не шукали, а винним у всьому зробили подолянина.

Молодший сержант, разом зі своїм підрозділом перебував у Артемівську Донецької області. Саме там тимчасово дислокувалася перша прикордонна застава оперативно-бойової прикордонної комендатури. Військовий зі Старокостянтинівського району залишив свій пістолет Макарова з повним магазином набоїв поблизу виходу з кімнати відпочинку, а сам ліг спати. Коли ж прокинувся зброї на місці уже не було.

За декілька днів пістолет з набоями знайшовся на території оперативно-бойової прикордонної комендатури, проте це не врятувало санінструктора від суду. Проти молодшого сержанта відкрили кримінальне провадження за частиною другою статті 413 – втрата зброї, бойових припасів внаслідок порушення правил їх зберігання. Такий злочин карається арештом до шести місяців, триманням у дисциплінарному батальйоні терміном до двох років або ув’язненням до двох років.

Молодшого сержанта з Хмельниччини покарали одним роком позбавлення волі. Разом з тим, завдяки укладеній угоді із військовим прокурором та визнання своєї вини, Артемівський міськрайонний суд Донецької області замінив ув’язнення подолянина на однорічне службове обмеження для військовослужбовців з відрахуванням 10% із суми його грошового забезпечення в дохід держави.

Читайте також

Березень 6, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів