Щоб допомогти бійцям АТО, хмельничан запрошують на благодійну виставку-продаж

0

У виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва відбулося відкриття благодійної виставки-продажу “Творчою дорогою до мирного неба”. Учні та викладачі мистецького закладу надали власні роботи для продажу. Усі кошти, отримані в результаті благодійної виставки, будуть направлені для підтримки військових, які боронять Україну в зоні проведення антитерористичної операції.

“На виставці представлено 176 викладацьких та 103 учнівських роботи в різних напрямках, а саме: живопис, кераміка, лялька-мотанка, панно, декупаж тощо. Усі бажаючі протягом місяця, а саме стільки діятиме виставка-продаж, можуть допомогти українським захисникам та придбати різноманітні роботи, які виготовили майстри Хмельницького”, – інформують у міськраді.

Це вже не перша благодійна виставка учнів та викладачів Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва. З 4 листопада до 18 грудня минулого року було проведено аналогічний захід. Тоді зібрали 5400 гривень, які були використані для придбання теплого одягу та інших потрібних речей для наших захисників.

Придбати роботу і, водночас, допомогти у воїнам АТО, можна у виставковій залі Хмельницької дитячої школи образотворчого і декоративно-прикладного мистецтва (вулиця Проскурівська, 67).

1424872347

Читайте також

Лютий 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів