Серед 4,8 тисяч загиблих на Донбасі — 48 військових з Хмельниччини

0

Організація об’єднаних націй підрахувала кількість постраждалих на Донбасі з часу проведення антитерористичної операції. Війна відібрала 4808 людських життів, ще 10468 були поранені.
ООН звітує, що у зоні конфлікту досі перебуває понад п’ять мільйонів людей, з яких майже півтора мільйони у зоні підвищеного ризику для життя. Понад 633 тисяч українців переїхали в інші області, а близько 594 тисяч – переселилися у сусідні країни.
“За даними, які надійшли у військкомат, у зоні проведення антитерористичної операції загинув 41 наш військовослужбовець. Тих солдатів, які народилися та поховані на Хмельниччині, – 31. Проте точну кількість загиблих ми не можемо назвати, адже нам не надходить інформація про втрати прикордонників, СБУ, МВС та добровольців”, – пояснює заступник начальника відділу по роботі з особовим складом Хмельницького обласного військового комісаріату майор Олег Мігур.
Як повідомляє Хмельницька обласна рада, у зоні АТО полягли 48 військових з нашої області. Найбільше втрат зазнав Хмельницький район — дев’ять, та Кам’янець-Подільський — сім. Старокостянтинівський та Шепетівський райони по шість разів прощалися зі своїми захисниками. П’ятьох солдатів в останню путь проводжали жителі Славутського району, чотирьох — мешканці Ізяславського району. Поповнили Небесну сотню троє бійців з Дунаєвеччини, стільки ж – з Летичівському районі. Війна відібрала два життя у Деражнянського району та по одному — у Ярмолинецького, Старосинявського та Новоушицького районів.

13 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів