Постраждалі у ДТП хочуть покарати механіків, які випустили на дорогу несправну «дев’ятку»

0

Нагадаємо, що 15 грудня Хмельницький міськрайонний суд визнав водія автобуса Івана Снігура винним  у скоєні смертельної дорожньо-транспортної пригоди, яка сталася 11 червня. Тоді в результаті ДТП один пасажир загинув на місці, інший помер у лікарні. 32 пасажири автобуса отримали тілесні ушкодження різної важкості. Феміда вирішила покарати водія автобуса позбавленням волі строком на шість років. Але такий вирок не задовольнив ні постраждалих, ні обвинувачуваного.

Люди вирішили оскаржити рішення суду першої інстанції, оскільки вважають, що, окрім Снігура, за смертельну аварію мають відповісти й інші особи. Такої думки дотримуються обидві сторони.

– Ми вважаємо, що покарання для Снігура щонайменше нейтральне, бо він не надав всієї правди щодо обставин ДТП, – каже адвокат потерпілої сторони Оксана Каденко. – Але ми хочемо, аби  притягнули до відповідальності й інших осіб по іншим кримінальним провадженням – механіків  ПМП «Купав», які дозволили несправному автобусу вийти на рейс в той день.   Адже якщо б автобус був справний, тоді незрозуміло, у чому винуватий Снігур. У тому, що він був неуважний? Але немає жодного доказу по цьому… Ми просимо суд апеляційної інстанції переглянути всі  доводи, факти і обставини встановлені судом першої інстанції в контексті, щоб вони не заважали притягнути до відповідальності посадових осіб ПМП «Купава», механіків, посадових осіб Хмельницької міської ради, які були зобов’язані слідкувати за перевізниками.

Адвокат Івана Снігура вважає деякі висновки суду першої інстанції необґрунтованими. Захист  хоче, аби водію  пом’якшили вирок, через те, що він усіляко сприяв розслідуванню та повністю визнав свою вину.

Читайте також:

У Хмельницькому автобус злетів в річку – більше 20-ти постраждалих та 1 загиблий (ВІДЕО)

 Водію автобуса №9, який злетіла в кювет у Лезневому, загрожує до 10 років тюрми

 Суд дозволив ПМП «Купаві» перевозити хмельничан після аварії у Лезневому

Директор ПМП «Купава» не вважає себе винним в смертельній аварії, яка сталася у Лезневому

 Більше 200 хмельничан можуть залишитися без роботи через смертельну ДТП у Лезневому

За клопотанням сторони обвинувачення в судове засідання викликали декілька свідків, зокрема й дві посадові особи

Читайте також

Лютий 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів