Порошенко наклав вето на закон, який дозволяє жінкам виходити на пенсію в 55 років

0

Нагадаємо, 14 січня 2015 Верховна Рада дозволила жінкам до 2022 року виходити на пенсію в 55 років. За відповідний законопроект № 1086 “Про внесення змін до закону України”  проголосували 256 нардепів з 226 мінімально необхідних.

Президент України до цього закону застосував право вето.  Про це повідомляється на офіційному сайті Верховної Ради України. Як повідомляє сайт ВР, Порошенко відмовився схвалити рішення депутатів через скрутне становище  у державному бюджеті.

“Прийняття закону спрямовано на захист прав жінок передпенсійного віку, які є неконкурентоспроможними на ринку праці і опинилися в складних економічних обставинах, обумовлених масовими звільненнями працівників. Разом з тим, враховуючи наявність протягом останніх років дефіциту бюджету Пенсійного фонду, який покривається за рахунок коштів державного бюджету, на сьогодні відсутній фінансове забезпечення реалізації зазначеного положення, на що, за інформацією Кабінету міністрів України, буде вимагатися в 2015 р додаткових витрат у розмірі 387,5 млн грн. Враховуючи вищевикладене, пропоную пункт 2 розділу II “Прикінцеві положення” закону виключити”, – йдеться в пропозиціях президента.

У  2011 році згідно з програмою співпраці з МФВ українська влада розпочала процедуру встановлення пенсійного віку у жінок у віці 60 років.

17 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів