Польський композитор Павел Бембенек проведе на Хмельниччині школу літургійного співу

0

З 6 по 8 лютого в Реколекційному Домі Св.О. Піо в м. Красилів (вул. Центральна 46) всі бажаючі зможуть відвідати Школу літургійного співу. Заняття проводитиме відомий польський композитор, виконавець і диригент Павел Бембенек. У програмі передбачені заняття з хорового співу, вивчення нових літургійних пісень, спільна молитва (Євхаристія, адорація), чаювання та спілкування. Буде також можливість придбати диски з піснями автора.

Павел Бембенек понад 10 років співав у різних капелах, виконуючи також музику середньовіччя та ренесансу. Навчався в Музичній Академії в Бидгощі (Польща). Важливим підтвердженням його таланту і праці є численні майстер-класи та заняття з літургійного співу та музики, які автор проводить у Польщі та поза її межами, а також популярність його пісень серед академічних та церковних хорів.

Його музика пронизана вірою, є автентична і проста, але й шляхетна… Привертає увагу мелодійність, гармонія, оптимізм та довіра, а також аура звучання пісень. Це музика, яка несе послання Слова.

Початок в п’ятницю о 16.00, закінчення в неділю о 14.00.

Про свою участь слід повідомити заздалегідь за телефонами: 097 8357077, (03855) 4-25-17.

31 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів