Подоляни зібрали 90 мільйонів гривень військового збору

0

Упродовж першого кварталу 2015 року мешканці Хмельниччини зі своїх доходів спрямували на потреби Збройних сил України 36,5 мільйона гривень військового збору. Про це повідомляють в управлінні доходів і зборів з фізичних осіб Головного управління Державної фіскальної служби у Хмельницькій області.

За інформацією відомства, у березні поточного року з доходів подолян на зміцнення обороноздатності України відраховано 13,4 мільйона гривень, що підтверджує позитивну тенденцію щомісячного перерахування цього стратегічного платежу у сумі не менше 10 мільйонів гривень.

Як зазначають фахівці регіонального представництва ДФС, сплата військового збору усіма категоріями платників податків здійснюється ритмічно і системно. Поясненням цьому слугує чітке розуміння громадянами свого патріотичного обов’язку у відстоюванні незалежності і територіальної цілісності України і реальна фінансова підтримка цього процесу. Загалом, з часу введення військового збору Хмельниччина направила на зміцнення обороноздатності держави 89,4 мільйона гривень цього “патріотичного податку”.

Нагадаємо, військовий збір було запроваджено з 3 серпня 2014 року за ставкою 1,5 відсотка від об’єкта оподаткування. Його платниками є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, нерезиденти з доходами, отриманими в Україні, та податкові агенти.

1 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів