Подоляни сплатили до казни 911,8 мільйона гривень податку

0

Упродовж січня-березня 2015 року до зведеного бюджету України спрямовано 911,8 мільйона гривень податку з мешканців Хмельниччини, що номінально на 215 мільйонів більше, ніж у першому кварталі минулого року.
Як інформує регіональна фіскальна служба, податковий збір до державного бюджету України наразі складає 446,1 мільйона гривень. Прогнозовані ДФС України показники виконані на 106 відсотків. Номінальні темпи росту надходжень в абсолютних цифрах складають майже 100 мільйонів гривень.

“Місцеві скарбниці у першому кварталі 2015 року отримали 465,7 мільйона гривень. Бюджетні призначення місцевих рад регіону виконані на 127 відсотків. Прогнозовані показники перевищені на 98,4 мільйона гривень. Номінальні темпи рости збору податків до казни Хмельниччини у порівнянні з минулим роком складають 114,2 мільйона гривень”, інформує прес-служба обласного управління ДФС України.

Крім того, до державних позабюджетних соціальних фондів платники Хмельниччини цього року вже сплатили 878,8 мільйона гривень єдиного соціального внеску.

На розрахункові ж рахунки підприємницької спільноти Поділля у січні-березні нинішнього року відшкодовано з бюджету 58,6 мільйона гривень податку на додану вартість.

3 Квітня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів