Подоляни нашили одягу для іноземців на 20 мільйонів гривень

0

За даними Фіскальної служби, з початку року подільські виробники легкої промисловості відправили за кордон товарів вітчизняного виробництва на суму, що перевищує 20 мільйонів гривень. Десять підприємств-виробників одягу експортували продукцію до країн Євросоюзу, Білорусі, Росії, Південної Африки та США. Хмельницькою митницею ДФС оформлено 10 тисяч кілограмів виробів подільських кравчинь.

“Найбільшим імпортером різноманітного одягу з початку року виступає Литва. Прибалтійські споживачі уже придбали різноманітної продукції на більш ніж 10 мільйонів гривень, – повідомляють у прес-службі обласного управління ДФС. – Примітно, що за кордоном особливим попитом користується дитячий одяг, який шиють хмельницькі виробники. Дитячі вироби з подільського текстилю складають конкуренцію відомим маркам на ринках Росії, Литви, Білорусі, Молдови, США. Що стосується асортименту, то в основному бізнесмени вивозили дитячі трикотажні костюми, куртки, рукавички, кофти та багато іншого різного краму для малят”.

У Фіскальній службі відзначають, що навіть зарубіжні наречені носять вітчизняне весільне вбрання: сукні продають до Італії, Іспанії, Франції, Латвії та навіть до Південної Африки.

Читайте також

Березень 26, 2015 |
Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів