Подільська ліга КВН: епіляція, освідчення і голий торс

0

Не тільки жартами і сміхом супроводжувався фінал Подільської ліги КВН: прямо на сцені курсант-прикордонник освідчився коханій та отримав позитивну відповідь, а члени однієї з команд зробили воскову епіляцію. Загалом за кубок першості боролися п’ять команд: «БезНа» (Вінниця), «Ми із 90-х» (Хмельницький), «Наш формат» (Каменець-Подільський), «Погранцы» (Хмельницький), «Збірна людей» (Львів, Чернівці).

Про політику, стосунки з дівчатами, війну і мир говорили КВНщики на сцені обласної філармонії. Хлопці та дівчата сипали веселими “перлами”, а зал не міг заспокоїтися від сміху.

1423783153

Спочатку не зовсім налаштовані на гумор глядачі згодом щиро сміялися над жартами про місцеве телебачення та День Святого Валентина. Жарти «Збірної людей» члени журі назвали непопсовими, а «Нашого формату» – душевними і людяними.

1423783711

Вінницька «БезНа» знову жартувала «по-чорному», «Погранцы» спокушали голим торсом, а «Ми із 90-х» пародіювали місцеве телебачення. Публіка відгукувалася практично на кожен жарт, і до останнього не було зрозуміло, яка команда найкраща.

1423783542

«Усі команди достойно змагалися і прагнули перемогти. Мені сподобався «Наш формат» і команда «БезНа», вони виступили дуже яскраво, з цікавими сюжетами. Усі молодці», – зазначила начальник обласного управління молоді та спорту і член журі Ірина Мерлені.

1423783680

І поки журі висловлювали прихильність «Нашому формату» та «Збірній людей», ведучий рахував оцінки. Перемогу здобула хмельницька команда «Ми із 90-х», друге місце отримала «БезНа», третє – «Наш формат». За ними «Збірна людей» і «Погранцы» на четвертому і п’ятому місцях відповідно.

1423783775

1423804855

13 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів