«Плануємо задіювати закордонні ресурси, бо українські – вже виснажені», –

0

На Хмельниччині з’явилась нова благодійна неприбуткова організація – «Благодійний фонд допомоги захисникам України та реабілітації інвалідів». Головна її відмінність від десятків подібних – налагодження співпраці з іноземними благодійними фондами та органами місцевого самоврядування країн із потужною українською діаспорою. Засновник організації – член люстраційного комітету, хмельницької Ради Майдану Сергій Мороз. «Зараз є чимало благодійних фондів та організацій, які допомагають військовим та медикам, задіяним в антитерористичній операції, – каже Сергій Мороз. – Але координація між ними залишає бажати кращого. Тому й вирішив: ми спеціалізуватимемося на адресній допомозі. Уточнюватимемо у наших військових та хлопців з автомобільної санітарної роти, хто й що потребує і працюватимемо над вирішенням їхніх проблем. Звертатимемось листами до іноземних благодійних фондів та органів місцевого самоврядування Польщі, Чехії, Словаччини, країн Прибалтики, Канади, Австралії, Сполучених Штатів Америки з конкретним переліком того, що конче необхідне нашим землякам, задіяним у зоні АТО. До прикладу, сім санітарних машин, п’ять позашляховиків, три комплекти зимової гуми та два – літньої, операційні скальпелі, противірусні та протишокові засоби. Плануємо задіювати закордонні ресурси, бо українські, на жаль, вже на межі виснаження.

…Зараз Майдан трансформувався у три потужні колони. Перша – це громадяни, які брали активну участь та принесли себе у жертву Майдану. Друга – усі, хто відстоює Україну у війні на Сході. Третя – волонтери з різних куточків світу, яким небайдужа доля нашої країни.

Нині Україна – приклад для інших країн. За кордоном це давно вже зрозуміли, тому й міркують, як організувати допомогу Україні. І наше завдання – допомогти їм у цьому. До речі, нам потрібно не лише виграти війну та провести реформи, а й змінити себе, своє ставлення до всього. Тоді почнуться позитивні зрушення у країні».

Ще одне завдання, яке ставить перед собою ця благодійна організація – створення у соціальній мережі «Фейсбук» групи «Позитивних новин України», в якій висвітлюватимуться усі позитивні події, які відбуватимуться у нашій країні. А все заради того, щоб змінити в інформаційному просторі думку про Україну.

За словами Сергія Мороза, їхній новоствореній благодійній організації нині потрібна допомога у перекладі листів-звернень до іноземних благодійних фондів та органів місцевого самоврядування на польську, словацьку, чеську, литовську, латвійську, естонську, німецьку, канадську та австралійську мови. А також – кошти для транспортування техніки до України, її розмитнення та відправки на Схід. Тому активіст закликає усіх небайдужих до долі власної країни та людей з активною громадською позицією долучатися до участі в їхніх ініціативах, адже переконаний: усе у наших руках! Контактні телефони Сергія Мороза: (0382) 70-50-70, 093-745-57-62. Електронна адреса фонду: charity.khm.ua@gmail.com.

Якщо ж хочете надати фінансову допомогу, переказуйте кошти на рахунок благодійної організації «Благодійний фонд допомоги захисникам України та реабілітації інвалідів»:

ПАТ КБ ХФ «ПриватБанк»:

ЄДРПОУ 39584141, МФО 315405.

р/р: 26008052421887 UAH (у гривнях);

р/р: 26009052423389 USD (у доларах США);

р/р: 26004052417679 EUR (у євро);

р/р: 26008052423498 BYR (у білоруських рублях);

р/р: 26000052421733 CZK (у чеських кронах);

р/р: 26005052418848 PLZ (у польських злотих);

р/р: 26004052421450 GBP (у англійських фунтах стерлінгів).

5 Лютого, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів