Пенсіонер виклав шахраям 112 тисяч гривень за неіснуючий автобус

0

На гачок до шахраїв потрапив житель одного із сіл Ярмолинецького району, який вирішив вкласти важко зароблені гроші в купівлю пасажирського мікроавтобуса, але залишився і без грошей, і без машини.

Як розповідають у міліції, 62-річного чоловіка привабила доволі прийнятна ціна на омріяний “Mercedes Sprinter”, тож він без вагань віддав завдаток в розмірі 41 тисячі гривень малознайомому чоловікові, який пообіцяв зайнятися пошуком автомобіля. Взявши у незнайомця розписку про отримання коштів у сумі 65 тисяч гривень, чоловік наступного дня перерахував, як і домовлялися, на вказаний банківський рахунок ще 24 тисячі.

“У подальшому шахрай періодично телефонував потерпілому та повідомляв, що автомобіль уже перебуває в стадії оформлення, але потрібно ще то 3, то 5 тисяч гривень, які пенсіонер добросовісно пересилав уже на інший рахунок. Таким чином, впродовж січня чоловік перерахував шахраям ще 47 тисяч гривень, а потім “посередник” припинив виходити на зв’язок”, – повідомляє прес-служба обласного УМВС України.

Не отримавши свого товару, потерпілий зрозумів, що його ошукали, і звернувся із заявою до Ярмолинецького райвідділу міліції.

Правоохоронці відкрили кримінальне провадження за частиною першою статті 190 “Шахрайство” і активно працюють над збором усіх необхідних для розслідування матеріалів.

21 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів