Новини компанії: Звернення кредиторів агрохолдингу «Мрія» щодо поточної ситуації в компанії

0

Починаючи з серпня 2014 року, агрохолдинг «Мрія» не в змозі розрахуватися зі своїми боргами, тому економічними власниками компанії є її кредитори. Микола Гута, Голова Ради директорів «Мрії», визнав, що контроль над компанією необхідно передати кредиторам; відповідну заяву було зроблено 16 грудня 2014 р. на зустрічі компанії та представників її кредиторів. Наразі ведуться переговори щодо передачі сім’єю Гут контролю над компанією новій незалежній команді управлінців, призначеній кредиторами «Мрії».

Кредитори агрохолдингу «Мрія» обрали нове вище керівництво компанії  за результатами низки ретельних та інтенсивних співбесід, розпочатих в грудні 2014 р. До складу нового керівництва «Мрії» ввійшли генеральний, фінансовий та операційний директори зі значним практичним досвідом роботи у сільськогосподарській галузі. Призначення стосувалися лише ключових посад задля мінімізації суттєвих змін в бізнес процесах, збереження робочих місць та кваліфікованих кадрів.

Сьогодні агрохолдинг «Мрія» продовжує свою операційну діяльність. Головна мета кредиторів – врятувати компанію від банкрутства та забезпечити неперервність бізнес-процесів для утримання лідерських позицій компанії на аграрному ринку України. Це буде можливо лише у тому випадку, якщо кредитори отримають повний контроль над компанією і невідкладно забезпечать незалежне ведення господарської діяльності, зокрема шляхом призначення нового керівництва, що збільшить вірогідність залучення додаткового фінансування задля виживання компанії.

Увага!

Третім особам в Україні, у тому числі зерноторговим компаніям, власникам земельних паїв, які обробляє «Мрія» на умовах оренди, працівникам «Мрії», необхідно утриматися від здійснення будь-яких операцій щодо власності «Мрії» чи існуючих прав оренди «Мрії» без попереднього повідомлення комітетів кредиторів компанії, щоб переконатися, що такі операції є добросовісними. Несанкціоновані операції та операції, які суперечать інтересам кредиторів, стануть предметом юридичного оскарження, скасування чи анулювання.

Комітети Кредиторів агрохолдингу «Мрія»

на проавах реклами

29 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів