Новини компанії: ПриватБанк в Хмельницькому відкрив перший «Магазин» для здійснення Інтернет покупок

0

Досвідчені ринкові експерти виділяють топ-5 переваг «Магазину»:

– фахові консультації та широкий вибір найцікавіших пропозицій інтернет-магазинів;

– приємні бонуси за купівлі для кожного клієнта, у т. ч. можливий cashbаck до 6%;

– можливість придбати товар у кредит за допомогою сервісу «Оплата частинами» (безвідсотковий кредит до 24 міс.), кредитної картки «Універсальна» або розстрочки на картку;

– гарантія ПриватБанку на повернення або обмін товару, що придбано на рекомендованих сайтах-партнерах, у т. ч. іноземних.

Важливо, що «Магазин» пропонує перевірені сайти-партнери та забезпечує повний юридичний супровід клієнтів від замовлення до отримання товару. Якщо товар не надійшов, продавець помилився в розмірах або товар бракований, то ПриватБанк допоможе вирішити такі питання.

Як повідомляє прес-служба банку, «Магазин» працює за прозорою технологією: клієнт повідомляє, що бажає придбати; консультант допомагає обрати найвигідніші пропозиції, а також оформити та оплатити замовлення на сайті інтернет-магазину; після чого банк за бажанням клієнта допомагає оформити кредит; партнер відправляє товар у «Магазин», а менеджер одразу ж повідомляє клієнта про прибуття замовлення. І на кінцевому етапі клієнт отримує бажаний товар у «Магазині». Якщо ж клієнт бажає повернути товар, то діють стандартні правила повернення товару в інтернет-магазинах – від 14 до 30 днів (залежно від сайта-продавця).

У Хмельницькому такий «Магазин» почав працювати у відділенні ПриватБанку за адресою: вул. Зарічанська, 5/3 і вже встиг привернути увагу клієнтів. Тільки за перші 3 дні роботи 10 клієнтів здійснили покупки і більше 30 отримали консультації

16 Січня, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів