Новий начальник міліції Кам’янця-Подільського хоче повернути довіру населення до правоохоронців

0

Згідно наказу УМВС України в Хмельницькій області від 31.03.2015 року, начальником Кам`янець-Подільського міського відділу міліції призначено Володимира Калашніка. Раніше правоохоронець займав посаду начальника Новокаховського МВ УМВС (Херсонська область). За словами Володимира Петровича, першочерговим його завданням на новій посаді буде боротьба з корупцією та організація взаємодії міліції з громадськістю.

“Я тут такий самий працівник як дільничий, тільки на посаді начальника, – зазначив Володимир Калашнік. – Будуватиму свою роботу на відкритості і доступності. Я ще не вивчив місто, але для мене тут такі самі працівники, проблеми і завдання. Зараз міліція працює зовсім в іншому форматі. Ми повинні бути близькі до народу, маємо націлити роботу так, щоб повернути довіру населення.”

Екс-головного міліціонера міста Віталія Козярука керівництво перевело на посаду начальника міськвідділу міліції Волочиська. Також змінили очільника міліції району — ним став Василь Бродюк, який до цього керував Чемеровецьким райвідділом.

Нагадаємо, раніше головний міліціянт області Микола Семенишин замінив начальника Хмельницького міськвідділу міліції Василя Птащука на сина директора ринку.

Квітень 2, 2015 |

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Vantage Theme – Powered by WordPress.
Перейти до панелі інструментів